Fujifilm X-E3 fekete váz
Termékkód: BC-353551
Rendelésre Pontos információért keresse ügyfélszolgálatunkat.


|

Osszd meg történeted az új FUJIFILM X-E3 fényképezőgéppel
Az új FUJIFILM X-E3 fényképezőgép egy távolságmérő-stílusú, rendkívül kompakt tükör nélküli kamera kiemelkedő képminőséggel és továbbfejlesztett kezelhetőséggel. Az X-Processor Pro a legjobb minőségű színvisszaadást kínálja mind az állóképek, mind 4K felvételekhez. Olyan fotósok számára készült, akik szeretnék könnyedén feltölteni fényképeiket közvetlenül az okostelefonjukra vagy táblagépükre.
Az X-E3 kamera egy APS-C 24,3 megapixeles X-TransTM1 CMOS III érzékelővel és az X-Processor Pro nagysebességű képfeldolgozó motorral rendelkezik. Az X-E3 az első X szériás modell, amely Bluetooth® alacsony energiaigényű vezeték nélküli kommunikációt kínál. A fényképezőgépet minimális teljesítmény igénybevételével párosíthatja okostelefonjával vagy táblagépével a képek átviteléhez. A kamera hátulján lévő LCD monitor statikus érintőképernyős panelt használ, amely támogatja a hagyományos "Touch Shot", "Touch AF" és "Focus Area Selection" funkciókat. Az X-E3 teljesen új "Touch Function" funkcióval rendelkezik, amely lehetővé teszi a gesztusvezérlést, mint a pöccentés és a behúzás zoom, továbbfejlesztett érintőképernyős működést kínálva. Az AF algoritmus frissítésre került, mely javítja a fényképezőgép teljesítményét mozgó tárgy követésénél. Az X-E3 fényképezőgépet prémium külseje, agilitása és funkcionális szépsége jellemzi, amely egyszerre "örömmel tölt el és szórakoztat ".
A FUJIFILM X-E3 legfontosabb jellemzői
Kompakt és könnyű test, mely hordozható és praktikus
A Fujifilm újratervezte a 2013 novemberében kiadott FUJIFILM X-E2 fényképezőgép vázát ( továbbiakban: "X-E2"), hogy az X szériás, cserélhető objektíves fényképezőgép kategóriájában a legkisebb és legkönnyebb modell legyen, képkeresővel. A fényképezőgép tökéletes társ a mindennapi használathoz és az utazásokhoz. A kiegyensúlyozott arányok és a markolat alakja miatt a kamera kényelmesen elfér bárhol. Az új modell támogatja a Fókuszkar funkciót is, amely a FUJIFILM X-Pro2 (a továbbiakban: "X-Pro2") került először bemutatásra, amely lehetővé teszi a fókuszterület azonnali megváltoztatását, miközben szemmel tartja a keresőt.A kamera felső fedele két tárcsát tartalmaz, az egyik a zársebességhez, a másik az expozíciókompenzációhoz. Az alumínium ötvözetű tárcsák prémium megjelenést biztosítanak, megnyugtató kattanással minden beállított helyzetben. Az expozíció-kompenzáló tárcsa már C pozícióval is rendelkezik, amely lehetővé teszi az expozíció-kompenzáció maximum ± 5 beállítását 1/3-as lépésekben, segítve a fotózás alapvető működtetését. Az X-E3 automata üzemmódválasztó kar segítségével választja ki a teljesen automatikus Advanced SR Auto módot, ahol a kamera dönti el az adott jelenethez illő optimális beállításokat.
Kiemelkedő képminőség, nagy sebességű válaszidő és továbbfejlesztett AF követési teljesítmény
Az X-E3 24,3 megapixeles APS-C méretű X-TransTM CMOS III érzékelővel és X-Processor Pro képfeldolgozó motorral rendelkezik a kiemelkedő képminőség és a nagy sebességű válaszok biztosításához. Az X-E3 nagyméretű fázisérzékelő AF területettel és egy frissített algoritmussal rendelkezik, amely a leggyorsabb, 0,06 másodperces3 AF sebességet kínálja. Az X-E3 fényképezőgép 5,0 kép/mp-es élőképes felvételt, 0,4 másodperces gyors indítási időt, 0,050 másodperces záridő-késleltetést biztosít, 0,25 másodperces fényképezési intervallummal.Az újonnan kifejlesztett képfelismerési algoritmusnak köszönhetően az X-E3 mozgó tárgyakat kétszer olyan gyorsan képes követni, mint a korábbi modellek5. Ráadásul az X-E3 akár fele méretű mozgó tárgyakat is képes követni mint elődje.
Továbbfejlesztett kapcsolat Bluetooth® vezeték nélküli kommunikációval
Ez az első olyan X szériás kamera, amely Bluetooth® funkciót kínál. Párosítsa az okostelefont vagy a táblagépet a felvételkészítés előtt, hogy könnyen átküldhesse képeit a FUJIFILM Camera Remote. intelligens eszköz alkalmazással.Továbbfejlesztett intuitív érintőképernyős működés
LCD monitor nagy felbontású, 1,04 m méretű, 3,0 hüvelykes, statikus érintőképernyős kijelzővel. Az "Érintőpanel beállítások" bekapcsolása a következő műveleteket kínálja a felvételi és lejátszási módban:
Felvételi módok
- Fókuszterület kijelölése: A fókuszpontot a kiválasztott helyre mozgatva érintse meg az LCD monitort. Képkészítés érintéssel: Érintse meg, hogy egy meghatározott pontra fókuszáljon, majd készítse el a képet.
Lejátszási módok
- Csúsztatható mozgás: Az ujjával görgetve a képernyőn, egymás után mutatja a képeket.
- Dupla érintésű nagyítás: A képernyő kétszeri megérintésével a kép nagyításra kerül, a kép elkészítésekor aktív fókuszpontra koncentrálva.
- Húzás: : Ha a kép nagyítása közben egy ujját mozgatja a képernyőn, a keret mozog.
- Csippentés: Két ujját a képernyőre helyezve, és szélesítve a köztük lévő távolságot, kinagyítja a képet.
- Behúzás: A kinagyított képen két ujját a képernyőre helyezi és a távolságot szűkíti, csökkenti a kép méretét és megjelenik az utolsó 9 kép.
- Minden érintőképernyő funkció kikapcsol, ha az "Érintőpanel-beállítások" ki vannak kapcsolva.
A fényképezőgép rendelkezik egy érintő "Touch Function" funkcióval is, amelyen felfelé és jobbra-balra lehet mozgatni a pöccentéses mozdulatokat az előre meghatározott funkciók lehívásához. Az érintőképernyőn található húzási mozgást használja akkor is, ha nézi az EVF-et, a fókusztávolság helyének megváltoztatásához. Az EVF TOUCH SCREEN AREA SETTINGS menüpontban aktiválhatja az érintőképernyős műveletet az "ALL", "RIGHT", "LEFT" vagy "OFF" funkciók aktiválásához.
Nagy felbontású és nagy leíróképességű 4K videofelvétel
Az X-E3 fényképezőgép Full HD és 4K videók rögzítésére képes az X széria híres filmszimulációs módjaival is. A rögzített videót a HDMI porton keresztül külső monitorra továbbíthatja, és egy külső mikrofonról érkező hangokat is képes lejátszani.25 nagy teljesítményű FUJINON X bajonettes objektív sokoldalú fényképezést kínál
Az XF objektívcsalád jelenleg 25 lencsével rendelkezik, a FUJINON XF80mmF2.8 R LM OIS WR Macro bejelentésével. A lencsék jelenlegi felépítése a rendkívül széles látószögtől a szuper-teleobjektívekig terjed, és öt gyors fix objektívvel rendelkezik. Ezek az objektívek a legjobb képminőséget kínálják az X-E3 kamerával együtt. Az opcionális kiegészítők, mint például a bajonett adapterek és a makró közgyűrűk tovább növelik a fényképezési lehetőségeket.Fényképek:



Gyártó | FujiFilm |
Felbontás | 24,3 megapixel |
Objektív rögzítése | FUJIFILM X bajonett |
Zársebesség min. | 1/4000 mp |
Zársebesség max. | 4 mp |
LCD méret | 3 " |
Kép stabilizátor | Igen |
Memóriakártya típus | SD SDHC |
Érzékelő típusa | CMOS |
Érzékelő mérete | APS-C |
Beépített vaku | Igen |
Külső vaku illesztő | Igen |
Csatlakozó | Micro HDMI Micro USB |
Automata időzítő | Igen |
Sorozatfelvétel | 3-14 képkocka/mp |
Video rögzítés | Igen |
Wi-fi | Igen |
Szín | Fekete |
Méret | 121,3 x 73,9 x 42,7 mm |
Súly | 337 g |
Kiszerelés | Csak váz |
Garancia | 24 hónap saját |
Csepp, por és ütésálló | Nem |
A terméket csak azok a felhasználók értékelhetik, akik megvásárolták a terméket!
Lépjen be és ajánlja neki közvetlenül a Triponttól!
Ha az ismerőse megvásárolja tőlünk, Ön kredit pontokat kap, amiket levásárolhat webshopunkban. A pontok jóváírása 8 nap után történik meg, ezt a Profilom menüpont alatt követheti.
Ajánljon minél több terméket és vigye haza minél olcsóbban kedvencét!
A szállítási és egyéb költség nem része a hitelösszegnek!
Kérjük, vásárlás előtt tájékozódjon a gyártó honlapján!