Vásároljon online vagy hívja a +36-1-808-9888-as telefonszámot!
Üdvözöljük oldalunkon! Szeretne bejelentkezni?

Termékeink

Ön itt van: Tripont / Állásajánlatok

Állásajánlatok

Fotótermék Kereskedő

Feladatok:

  • Napi szintű kommunikáció az ügyfelekkel személyesen, telefonon és e-mailen
  • Árajánlatok készítése, árukezelés, számlázás
  • A Tripont webáruházának adminisztrációja, termékleírások és egyéb bejegyzések készítése
  • Rendelések összekészítése és feladása

Elvárások:

  • Értékesítésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Közvetlen, magabiztos és asszertív fellépés, kereskedői véna
  • Jó kommunikációs készség, intelligens, empatikus vevőkezelés
  • Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Fotós és videós ismeretek, stúdióeszközök ismerete
  • Érdeklődés a fotózás iránt

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  • Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
  • Barátságos hangulat egy lendületes, káros szenvedélyektől mentes csapattal

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Reitter Ferenc utca 132/J.

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, fizetési igény megjelölésével a hr@tripont.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Fotótermék Kereskedő)

Értékesítő, Kiemelt Kapcsolattartó

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok, pályázatok elkészítése
  • Nagyobb retail partnerek rendszeres személyes látogatása
  • Új ügyfélbázis kialakítása, új és inaktív ügyfelek napi szintű felhívása, látogatása,
  • A cégcsoport folyamatosan megújuló termékkínálatának a naprakész követése
  • Marketing akciókban való részvétel a Marketing csapattal való együttműködésben

Elvárások:

  • Tárgyalóképes Angol nyelvtudás
  • B típusú jogosítvány
  • Értékesítési szemlélet, jó meggyőző készség, az értékesítés szeretete
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hardver szakismeret/érdeklődés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Értékesítésben vagy szolgáltatásban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office alapos ismerete

Előny:

  • Digitális Fotó Video szakismeret, illetve érdeklődés a fotózás iránt
  • VisionSoft Octopus kereskedelmi rendszer ismerete

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüst mentes csapattal

Munkavégzés helye: 1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132/B épület

Fényképes önéletrajzát, fizetési elképzelés megjelölésével, motivációs levéllel, referenciákkal a hr@tripont.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Értékesítő, Kiemelt Kapcsolattartó)

Területi képviselő és Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser

Jövendőbeli feladataid:

  • számítástechnikai és fotó-videó termékek értékesítése
  • meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, az ügyfelekkel való, hosszú-távon jövedelmező viszony biztosítása
  • akciós ajánlatok készítése, követése, visszacsatolása
  • üzletek realizálása, utógondozása, szerződéses viszonyok felügyelete

Megfelelsz, amennyiben rendelkezel:

  • Rendelkezel hasonló területen legalább 2 év tapasztalattal
  • Értékesítési vénával
  • Üzleti látásmóddal
  • Asszertív kommunikációval
  • B kategóriájú jogosítvánnyal

Cserébe kínálni tudunk neked:

  • munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • versenyképes jövedelmet
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakört
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • dinamikus, értékesítés segítő csapatban való munkavégzést
  • hosszú-távú perspektívát

Munkavégzés helye és ideje: Budapest XIII. ker. H-P 9-17h-ig

Fényképes önéletrajzát, fizetési elképzelés megjelölésével, motivációs levéllel, referenciákkal a hr@tripont.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Területi képviselő)

Kérem várjon!