Vásároljon online vagy hívja az alábbi elérhetőségek egyikét!
Üdvözöljük oldalunkon! Szeretne bejelentkezni?

Termékeink

Ön itt van: Tripont / Állásajánlatok

Állásajánlatok

Fotó Cikk Kereskedő

Műszaki cikkek, PC alkatrészek, Fotótermékek és ezek kiegészítői kis és nagykereskedelmével foglalkozó cégünk, jó értékesítő és műszaki vénával rendelkező munkatársat keres

Műszaki és Fotó cikk Kereskedő

pozícióba

Feladatok:

· Napi szintű kommunikáció az ügyfelekkel személyesen, telefonon és e-mailen

· Árajánlatok készítése, árukezelés, számlázás

· Webáruház adminisztráció, termékleírások és egyéb bejegyzések készítése

· Rendelések összekészítése és feladása

Elvárások:

· Közvetlen, magabiztos és asszertív fellépés, kereskedői véna

· Jó kommunikációs készség, intelligens, empatikus vevőkezelés

· Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés

· Számítástechnikai és / vagy Fotós ismeretek, a PC alkatrészek, kiegészítők és / vagy Fotócikkek ismerete

· Érdeklődés a számítástechnika és / vagy a fotózás iránt

Előny:

· Értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat

· Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

· Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés

· Barátságos hangulat egy lendületes, káros szenvedélyektől mentes csapattal

Munkavégzés helye:

1131 Budapest, Reitter Ferenc utca 132/B.

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, fizetési igény megjelölésével a hr@computeremporium.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Műszaki és Fotó Cikk Kereskedő)

Kérem várjon!