Asus TUF Gaming VG27UQEL5A monitor 27", 4K UHD 80Hz / FHD 310Hz, FastIPS, 0,3ms GtG, ELMB, sztereó hangszórók, 120% sRGB
0{{Row.ERTEK_DB}} vélemény alapján Még nincs értékelés
  • Cikkszám: 560824
  • Gyártói cikkszám: 90LM0CR1-B01171
  • Márka: ASUS