Vásároljon online vagy hívja az alábbi elérhetőségek egyikét!
Üdvözöljük oldalunkon! Szeretne bejelentkezni?

Termékeink

Ön itt van: Tripont / Számítástechnika / Hálózati eszköz / Hálózati kellék / Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 850 nm

Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 850 nm

Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 850 nm

Gyártói cikkszám: 86186

Hálózati kellék

graystargraystargraystargraystargraystar



9 290 Ft
nettó: 7 315 Ft

darabot Kosárba
75

Rendelésre

Pontos információért keresse ügyfélszolgálatunkat.

Ez a Delock SFP modul kibővíti a Gigabit kapcsolóját egy szabad SFF nyílással egy optikai üvegszálas interfésszel.

Specifikáció
o Single-Mode-Fiber-hez,850 nm hullámhossz
o 550m-ig 50/125µm üvegszállal
o LC-Duplex csatlakozó
o Adatátvitel 1.25 Gbit/s-ig
o SFP MSA és SFF-8472 kompatibilitás
o Működési hőmérséklet: 0- +85°C

Rendszerkövetelmények
o Kapcsoló egy szabad SFF nyílással

A csomag tartalma
o SFP modul

Csomagolás
o műanyag tasak

További specifikáció

Hivatalos weboldal

Fényképek:

Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 850 nm
GyártóDelock
Garancia36 hónap saját
Még nem érkezett értékelés.
A terméket csak azok a felhasználók értékelhetik, akik megvásárolták a terméket!
Érdekelné ez a termék egy ismerősét?
Lépjen be és ajánlja neki közvetlenül a Triponttól!
Ha az ismerőse megvásárolja tőlünk, Ön kredit pontokat kap, amiket levásárolhat webshopunkban. A pontok jóváírása 8 nap után történik meg, ezt a Profilom menüpont alatt követheti.
Ajánljon minél több terméket és vigye haza minél olcsóbban kedvencét!

Ehhez a termékhez nem tartozik hitelkalkulátor!

A feltüntetett képek és specifikáció csak tájékoztató jellegűek!
Kérjük, vásárlás előtt tájékozódjon a gyártó honlapján!

Ajánlataink


Kamera
PANASONIC HC-VXF1EP-K videókamera
  • - Optikai zoom: 24 x
311 990 Ft
E-book olvasó
Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018) 32GB fekete
  • - Kijelző méret: 6 "
  • - Támogatott dokumentumok: MOBI, PDF
73 630 Ft
Játékvezérlő
Thrustmaster T248 PS4/PS5/PC
  • - Platform: PC, PlayStation 4, PlayStation 5
184 729 Ft
Kérem várjon!