Vásároljon online vagy hívja az alábbi elérhetőségek egyikét!
Üdvözöljük oldalunkon! Szeretne bejelentkezni?

Termékeink

Ön itt van: Tripont / Számítástechnika / Kábel / Roline Optikai 50 OM4 LC/LC 1m

Roline Optikai 50 OM4 LC/LC 1m

Roline Optikai 50 OM4 LC/LC 1m

Gyártói cikkszám: 21.15.8751

Kábel

graystargraystargraystargraystargraystar

- Csatlakozó típus: LC
- Méret: 1 m
- Szín: Lila


4 555 Ft
nettó: 3 587 Ft

darabot Kosárba
26

Megrendelés esetén várhatóan 2 munkanap múlva átvehető

OM4 egy 50 µm optikai kábel kiterjesztett sávszélességgel. A rendszer teljesítményének növeléséhez használják a meglévő 1 és 10 Gbit/s alkalmazásokhoz és a jövőbeni 40 és 100Gbit/s rendszerekhez.

  • Minden ROLINE Fiber Optic Jumper kábel, duplex kábel, szálas típus 50/125 µm
  • A csatlakozók és szálak minősége és az optimális összeszerelési eljárás rendkívül jó tulajdonságokat eredményez a behelyezési veszteség és a visszaverődés tekintetében
  • Szín: lila

További specifikáció

Fényképek:

Roline Optikai 50 OM4 LC/LC 1m
GyártóRoline
Csatlakozó típusLC
Jeltípus (béta)Adat
Csatlakozók (béta)LC
Méret1 m
SzínLila
Garancia12 hónap saját
Csatlakozó 1LC
Csatlakozó 2LC
Kábelhosszúság0.5 m
Hossz0.5 mm
Fajtatípusmale/male
KábelszínBíbor
Teljes kétoldalúY
Core diameter50 µm
Cladding diameter125 µm
Kábelátmérő2 mm
Még nem érkezett értékelés.
A terméket csak azok a felhasználók értékelhetik, akik megvásárolták a terméket!
Érdekelné ez a termék egy ismerősét?
Lépjen be és ajánlja neki közvetlenül a Triponttól!
Ha az ismerőse megvásárolja tőlünk, Ön kredit pontokat kap, amiket levásárolhat webshopunkban. A pontok jóváírása 8 nap után történik meg, ezt a Profilom menüpont alatt követheti.
Ajánljon minél több terméket és vigye haza minél olcsóbban kedvencét!
A feltüntetett képek és specifikáció csak tájékoztató jellegűek!
Kérjük, vásárlás előtt tájékozódjon a gyártó honlapján!

Hasonló termékeink


Kábel
Roline Optikai 50 OM4 LC/LC 0,5m
  • - Csatlakozó típus: LC
  • - Méret: 0,5 m
3 293 Ft
Kábel
Roline Optikai 50 OM4 LC/LC 5m
  • - Csatlakozó típus: LC
  • - Méret: 5 m
6 293 Ft
Kábel
Roline Optikai 50 OM4 LC/LC 10m
  • - Csatlakozó típus: LC
  • - Méret: 10 m
9 383 Ft

Ajánlataink


Egérpad, teflontalp
SteelSeries QcK Prism Cloth XL RGB Egérpad
  • - Anyag: Mikroszálas
  • - Méret: 900 x 300 x 4 mm
21 590 Ft
Cserélhető objektíves kompakt
Fujifilm X-T3 Ezüst +16-80mm
  • - Csepp, por és ütésálló: Igen (* A „por- és cseppállóság” nem garantálja, hogy a fényképezőgép nem károsodik, ha közvetlen por vagy víz éri.)
589 900 Ft
Pendrive
Silicon Power Ultima U05 USB2.0 32GB Sötétkék
  • - Csatoló felület: USB 2.0
  • - Kapacitás: 32 GB
3 626 Ft
Kérem várjon!